RP180H-11048SRW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP180H-11048SRW/P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 182W
Φύλλα δεδομένων: RP180H-11048SRW/P.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 461 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 461 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP180H-11048SRW/P Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 182W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 461 pcs Φύλλο δεδομένων RP180H-11048SRW/P.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 43V
Τάση - Εισόδου (Max) 160V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Half Brick Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Σειρά POWERLINE RP180-RW Ισχύς (Watts) 182W
Συσκευασία / υπόθεση Half Brick Αλλα ονόματα 30004742
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.8A 43V - 160V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.8A
εφαρμογές ITE (Commercial), Railway
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RP180H-11024SRW/N
RP180H-11024SRW/N
Κατασκευαστές: RECOM Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V 180W
Σε απόθεμα: 431 pcs
Κατεβάστε: RP180H-11024SRW/N.pdf
RFQ
RP180H-11024SRW/P
RP180H-11024SRW/P
Σε απόθεμα: 543 pcs
Κατεβάστε: RP180H-11024SRW/P.pdf
RFQ
RP180H-11048SRW/P-HC
RP180H-11048SRW/P-HC