RP15-483.3SF/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-483.3SF/N-HC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Φύλλα δεδομένων: RP15-483.3SF/N-HC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP15-483.3SF/N-HC Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1495 pcs Φύλλο δεδομένων RP15-483.3SF/N-HC.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Σειρά POWERLINE RP15-F Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 30001704
RP15483.3SF/NHC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 81% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RP15-483.3SF/N
RP15-483.3SF/N
Κατασκευαστές: RECOM Power
Σε απόθεμα: 1696 pcs
Κατεβάστε: RP15-483.3SF/N.pdf
RFQ
RP15-483.3SAW/P
RP15-483.3SAW/P
Σε απόθεμα: 1901 pcs
Κατεβάστε: RP15-483.3SAW/P.pdf
RFQ
RP15-483.3SF
RP15-483.3SF