RP100H-11005SRW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP100H-11005SRW/P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 100W
Φύλλα δεδομένων: RP100H-11005SRW/P.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 607 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 607 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP100H-11005SRW/P Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 607 pcs Φύλλο δεδομένων RP100H-11005SRW/P.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 43V
Τάση - Εισόδου (Max) 160V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Half Brick Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Σειρά POWERLINE RP100-RW Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία / υπόθεση Half Brick Αλλα ονόματα 30004619
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 93%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 43V - 160V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A