RP10-483.3SEW-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-483.3SEW-HC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Φύλλα δεδομένων: RP10-483.3SEW-HC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP10-483.3SEW-HC Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1559 pcs Φύλλο δεδομένων RP10-483.3SEW-HC.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Σειρά POWERLINE RP10-EW Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 30001368
RP10483.3SEWHC
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 79% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A εφαρμογές ITE (Commercial)