RP10-4805DEW/N/M2
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4805DEW/N/M2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Φύλλα δεδομένων: RP10-4805DEW/N/M2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
9 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP10-4805DEW/N/M2 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-5V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1343 pcs Φύλλο δεδομένων RP10-4805DEW/N/M2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -5V
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Σειρά POWERLINE RP10-EW Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 30001387
RP104805DEW/N/M2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 81% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A, 1A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RP10-4805DEW/N/M2-HC
RP10-4805DEW/N/M2-HC
Κατασκευαστές: RECOM Power
Σε απόθεμα: 1319 pcs
Κατεβάστε: RP10-4805DEW/N/M2-HC.pdf
RFQ
RP10-4805DEW
RP10-4805DEW
Σε απόθεμα: 2063 pcs
Κατεβάστε: RP10-4805DEW.pdf
RFQ
RP10-4805DEW/N
RP10-4805DEW/N