RP10-2415DEW/N/M2
RECOM PowerRECOM Power
RP10-2415DEW/N/M2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Φύλλα δεδομένων: RP10-2415DEW/N/M2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
9 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP10-2415DEW/N/M2 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1793 pcs Φύλλο δεδομένων RP10-2415DEW/N/M2.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -15V Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά POWERLINE RP10-EW
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Αλλα ονόματα 30001306
RP102415DEW/N/M2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 333mA, 333mA
Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RP10-2415DEW/M2
RP10-2415DEW/M2
Κατασκευαστές: RECOM Power
Σε απόθεμα: 1734 pcs
Κατεβάστε: RP10-2415DEW/M2.pdf
RFQ
RP10-2415DEW/P/M2
RP10-2415DEW/P/M2
Σε απόθεμα: 1699 pcs
Κατεβάστε: RP10-2415DEW/P/M2.pdf
RFQ
RP10-2415DEW/N/M2-HC
RP10-2415DEW/N/M2-HC