REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R
RECOM PowerRECOM Power
REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Φύλλα δεδομένων: REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 8W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3844 pcs Φύλλο δεδομένων REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 2kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC7.5 Ισχύς (Watts) 8W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 24-SMD Module, 18 Leads
Αλλα ονόματα 10011315
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 71°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 78% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 9V - 18V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.8A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD-R
REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD-R
Κατασκευαστές: RECOM Power
Σε απόθεμα: 4811 pcs
Κατεβάστε: REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
RFQ
REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD
REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD