REC5-483.3SRWZ/H2/C/M/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC5-483.3SRWZ/H2/C/M/SMD-R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Φύλλα δεδομένων: REC5-483.3SRWZ/H2/C/M/SMD-R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC5-483.3SRWZ/H2/C/M/SMD-R Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4874 pcs Φύλλο δεδομένων REC5-483.3SRWZ/H2/C/M/SMD-R.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 2kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 72V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC5 Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 24-SMD Module, 18 Leads
Αλλα ονόματα 10010915
REC5483.3SRWZ/H2/C/M/SMDR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 76% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 18V - 72V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
REC5-483.3SRWZ/H2/C
REC5-483.3SRWZ/H2/C
Κατασκευαστές: RECOM Power