REC5-483.3SRW/H4/C
RECOM PowerRECOM Power
REC5-483.3SRW/H4/C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Φύλλα δεδομένων: REC5-483.3SRW/H4/C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC5-483.3SRW/H4/C Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4765 pcs Φύλλο δεδομένων REC5-483.3SRW/H4/C.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 72V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC5 Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 9 Leads
Αλλα ονόματα 10004534
REC5483.3SRW/H4/C
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 77% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 36V - 72V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
REC5-483.3SRW/H4/C/SMD
REC5-483.3SRW/H4/C/SMD
Κατασκευαστές: RECOM Power