REC5-053.3SRW/H2/A
RECOM PowerRECOM Power
REC5-053.3SRW/H2/A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Φύλλα δεδομένων: REC5-053.3SRW/H2/A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC5-053.3SRW/H2/A Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4914 pcs Φύλλο δεδομένων REC5-053.3SRW/H2/A.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 2kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 9V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC5 Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 8 Leads
Αλλα ονόματα 10009825
REC5053.3SRW/H2/A
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 4.5V - 9V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
REC5-053.3SRW/H/B
REC5-053.3SRW/H/B
Κατασκευαστές: RECOM Power
Σε απόθεμα: 5239 pcs
Κατεβάστε: REC5-053.3SRW/H/B.pdf
RFQ
REC5-053.3SRW/H/B/SMD
REC5-053.3SRW/H/B/SMD
Σε απόθεμα: 4003 pcs
Κατεβάστε: REC5-053.3SRW/H/B/SMD.pdf
RFQ
REC5-053.3SRW/H2/A/M/CTRL/X2
REC5-053.3SRW/H2/A/M/CTRL/X2
Κατεβάστε: REC5-053.3SRW/H2/A/M/CTRL/X2.pdf
REC5-053.3SRW/H/B/M
REC5-053.3SRW/H/B/M
Κατεβάστε: REC5-053.3SRW/H/B/M.pdf
REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD
REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD
Κατεβάστε: REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD.pdf
REC5-053.3SRW/H2/A/M/SMD
REC5-053.3SRW/H2/A/M/SMD
Κατεβάστε: REC5-053.3SRW/H2/A/M/SMD.pdf
REC5-053.3SRW/H/B/SMD-R
REC5-053.3SRW/H/B/SMD-R
Κατεβάστε: REC5-053.3SRW/H/B/SMD-R.pdf
REC5-053.3SRW/H2/A/M
REC5-053.3SRW/H2/A/M
Κατεβάστε: REC5-053.3SRW/H2/A/M.pdf
REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD-R
REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD-R
Κατεβάστε: REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD-R.pdf
REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL/X2
REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL/X2
Κατεβάστε: REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL/X2.pdf
REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL
REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL
Κατεβάστε: REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL.pdf
REC5-053.3SRW/H2/A/M/CTRL
REC5-053.3SRW/H2/A/M/CTRL
Κατεβάστε: REC5-053.3SRW/H2/A/M/CTRL.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών