REC3-243.3SRWZ/H2/C
RECOM PowerRECOM Power
REC3-243.3SRWZ/H2/C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Φύλλα δεδομένων: REC3-243.3SRWZ/H2/C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC3-243.3SRWZ/H2/C Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4734 pcs Φύλλο δεδομένων REC3-243.3SRWZ/H2/C.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 2kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC3-SRW Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 9 Leads
Αλλα ονόματα 10007667
REC3243.3SRWZ/H2/C
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αποδοτικότητα 79% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 900mA εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
REC3-243.3SRWZ/H4/A
REC3-243.3SRWZ/H4/A
Κατασκευαστές: RECOM Power
Σε απόθεμα: 4255 pcs
Κατεβάστε: REC3-243.3SRWZ/H4/A.pdf
RFQ
REC3-243.3SRWZ/H2/C/M/SMD
REC3-243.3SRWZ/H2/C/M/SMD
Σε απόθεμα: 4810 pcs
Κατεβάστε: REC3-243.3SRWZ/H2/C/M/SMD.pdf
RFQ
REC3-243.3SRWZ/H2/C/M/SMD-R
REC3-243.3SRWZ/H2/C/M/SMD-R
Κατεβάστε: REC3-243.3SRWZ/H2/C/M/SMD-R.pdf
REC3-243.3SRWZ/H2/A/SMD/CTRL
REC3-243.3SRWZ/H2/A/SMD/CTRL
Κατεβάστε: REC3-243.3SRWZ/H2/A/SMD/CTRL.pdf
REC3-243.3SRWZ/H2/A/SMD-R
REC3-243.3SRWZ/H2/A/SMD-R
Κατεβάστε: REC3-243.3SRWZ/H2/A/SMD-R.pdf
REC3-243.3SRWZ/H2/C/SMD-R
REC3-243.3SRWZ/H2/C/SMD-R
Κατεβάστε: REC3-243.3SRWZ/H2/C/SMD-R.pdf
REC3-243.3SRWZ/H2/A/SMD/CTRL-R
REC3-243.3SRWZ/H2/A/SMD/CTRL-R
Κατεβάστε: REC3-243.3SRWZ/H2/A/SMD/CTRL-R.pdf
REC3-243.3SRWZ/H2/C/M
REC3-243.3SRWZ/H2/C/M