REC3-243.3SRWZ/H2/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3-243.3SRWZ/H2/A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Φύλλα δεδομένων: REC3-243.3SRWZ/H2/A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
510 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC3-243.3SRWZ/H2/A Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6503 pcs Φύλλο δεδομένων REC3-243.3SRWZ/H2/A.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 2kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC3-SRW Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 8 Leads
Αλλα ονόματα 10005231
REC3-243.3SRWZ/H2/A-ND
REC3243.3SRWZ/H2/A
REC32433SRWZH2A
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 79% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 900mA εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
REC3-243.3SRWZ/H/B/M/SMD
REC3-243.3SRWZ/H/B/M/SMD
Κατασκευαστές: RECOM Power
Σε απόθεμα: 5114 pcs
Κατεβάστε: REC3-243.3SRWZ/H/B/M/SMD.pdf
RFQ
REC3-243.3SRWZ/H2/A/M/SMD
REC3-243.3SRWZ/H2/A/M/SMD
Σε απόθεμα: 4428 pcs
Κατεβάστε: REC3-243.3SRWZ/H2/A/M/SMD.pdf
RFQ
REC3-243.3SRWZ/H2/A/M
REC3-243.3SRWZ/H2/A/M