REC15-485.1SZ/H3/M
Recom PowerRecom Power
REC15-485.1SZ/H3/M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος CONV DC/DC 15W 18-75VIN 5.1VOUT
Φύλλα δεδομένων: REC15-485.1SZ/H3/M.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 488 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 488 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC15-485.1SZ/H3/M Κατασκευαστής Recom Power
Περιγραφή CONV DC/DC 15W 18-75VIN 5.1VOUT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 488 pcs Φύλλο δεδομένων REC15-485.1SZ/H3/M.pdf
Τάσης - Εργασίας 15W Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 5.1V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 18V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC15/M Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial), Medical Πόλωση 6-DIP Module
Διαμόρφωση εξόδου 1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή REC15-485.1SZ/H3/M κανονισμός γραμμή 87%
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Χαρακτηριστικά καρφίτσες 3A
Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 3A 18V - 75V Input Περιγραφή CONV DC/DC 15W 18-75VIN 5.1VOUT
Τρέχουσες - ράμπας 3kV (3000V)