REC15-483.4SZ/H3/M
RECOM PowerRECOM Power
REC15-483.4SZ/H3/M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.4V 15W
Φύλλα δεδομένων: REC15-483.4SZ/H3/M.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC15-483.4SZ/H3/M Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.4V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1710 pcs Φύλλο δεδομένων REC15-483.4SZ/H3/M.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.4V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC15/M Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 10016359
REC154834SZH3M
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.4V 3A 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
REC15-483.4SZ/H3
REC15-483.4SZ/H3
Κατασκευαστές: RECOM Power
Σε απόθεμα: 2971 pcs
Κατεβάστε: REC15-483.4SZ/H3.pdf
RFQ
REC15-483.4S/H3/M
REC15-483.4S/H3/M
Σε απόθεμα: 1903 pcs
Κατεβάστε: REC15-483.4S/H3/M.pdf
RFQ
REC15-485.1S/H2/M
REC15-485.1S/H2/M
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5.1V 15W
Κατεβάστε: REC15-485.1S/H2/M.pdf
REC15-483.4SZ/H3/M/X2
REC15-483.4SZ/H3/M/X2
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.4V 10W
Κατεβάστε: REC15-483.4SZ/H3/M/X2.pdf
REC15-485.1S/H2/M/X2
REC15-485.1S/H2/M/X2
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5.1V 31W
Κατεβάστε: REC15-485.1S/H2/M/X2.pdf
REC15-483.4SZ/H2/M
REC15-483.4SZ/H2/M
Κατεβάστε: REC15-483.4SZ/H2/M.pdf
REC15-483.4SZ/H3/M
REC15-483.4SZ/H3/M