REC15-245.1S/H2/M/X2
RECOM PowerRECOM Power
REC15-245.1S/H2/M/X2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5.1V 31W
Φύλλα δεδομένων: REC15-245.1S/H2/M/X2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC15-245.1S/H2/M/X2 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5.1V 31W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2367 pcs Φύλλο δεδομένων REC15-245.1S/H2/M/X2.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5.1V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC15/M Ισχύς (Watts) 31W
Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module Αλλα ονόματα 10018926
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 3A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
REC15-245.1S/H2/M
REC15-245.1S/H2/M
Κατασκευαστές: RECOM Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5.1V 15W
Σε απόθεμα: 2968 pcs
Κατεβάστε: REC15-245.1S/H2/M.pdf
RFQ
REC15-245.1S/H3/M/X2
REC15-245.1S/H3/M/X2
Σε απόθεμα: 2047 pcs
Κατεβάστε: REC15-245.1S/H3/M/X2.pdf
RFQ
REC15-245.1S/H2
REC15-245.1S/H2