REC15-243.4S/H3/M/X2
RECOM PowerRECOM Power
REC15-243.4S/H3/M/X2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.4V 10W
Φύλλα δεδομένων: REC15-243.4S/H3/M/X2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC15-243.4S/H3/M/X2 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.4V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2331 pcs Φύλλο δεδομένων REC15-243.4S/H3/M/X2.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.4V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC15/M Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module Αλλα ονόματα 10018923
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.4V 3A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A