REC10-243.3SZ/H3/M
Recom PowerRecom Power
REC10-243.3SZ/H3/M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος CONV DC/DC 10W 9-36VIN 3.3VOUT T
Φύλλα δεδομένων: REC10-243.3SZ/H3/M.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 102 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 102 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC10-243.3SZ/H3/M Κατασκευαστής Recom Power
Περιγραφή CONV DC/DC 10W 9-36VIN 3.3VOUT T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 102 pcs Φύλλο δεδομένων REC10-243.3SZ/H3/M.pdf
Τάσης - Εργασίας 10W Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 3.3V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 9V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC10/M Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial) Πόλωση 6-DIP Module
Διαμόρφωση εξόδου 1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 71°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή REC10-243.3SZ/H3/M κανονισμός γραμμή 82%
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Χαρακτηριστικά καρφίτσες 2A
Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 9V - 36V Input Περιγραφή CONV DC/DC 10W 9-36VIN 3.3VOUT T
Τρέχουσες - ράμπας 3kV (3000V)