REC10-2405SZ/H2/M
RECOM PowerRECOM Power
REC10-2405SZ/H2/M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 10W
Φύλλα δεδομένων: REC10-2405SZ/H2/M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC10-2405SZ/H2/M Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3247 pcs Φύλλο δεδομένων REC10-2405SZ/H2/M.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 2kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC10/M Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module
Αλλα ονόματα 10015944
REC10-2405SZ/H2/M-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 71°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 86% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High