REC10-1215D/H3/M
RECOM PowerRECOM Power
REC10-1215D/H3/M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Φύλλα δεδομένων: REC10-1215D/H3/M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC10-1215D/H3/M Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2350 pcs Φύλλο δεδομένων REC10-1215D/H3/M.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -15V
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC10/M Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module
Αλλα ονόματα 10015970 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 81°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 86% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 9V - 18V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 333mA, 333mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High