RCD-24-1.20/W/X2
RECOM PowerRECOM Power
RCD-24-1.20/W/X2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC BUCK 3-33V 1.2A
Φύλλα δεδομένων: RCD-24-1.20/W/X2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCD-24-1.20/W/X2 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή LED DRIVER CC BUCK 3-33V 1.2A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5193 pcs Φύλλο δεδομένων RCD-24-1.20/W/X2.pdf
Βάρος 0.015 lb (6.8g) Τάσης - Έξοδος 3 ~ 33 V
Τάση - Εισόδου (Min) 6V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Constant Current τοπολογία Buck
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm)
Σειρά LIGHTLINE RCD-24 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 40W Αλλα ονόματα 80999184
RCD241.20/W/X2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, SCP Αποδοτικότητα 96%
dimming PWM Λεπτομερής περιγραφή 1.2A 3 ~ 33 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.2A εγκρίσεις cULus