RAC15-0515TB-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-0515TB-E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Φύλλα δεδομένων: RAC15-0515TB-E.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RAC15-0515TB-E Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6032 pcs Φύλλο δεδομένων RAC15-0515TB-E.pdf
Βάρος 0.265 lb (120.2g) Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 -15V Τάσης - Έξοδος 2 15V
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 2.52" L x 1.80" W x 0.94" H (64.0mm x 45.6mm x 23.8mm)
Σειρά POWERLINE RAC15-B Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 20000662
RAC150515TBE
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
κανονισμός φορτίο ±1%, ±5% κανονισμός γραμμή ±2%, ±3%
Αποδοτικότητα 78% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 2A, 150mA, 150mA 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A, 150mA, 150mA εγκρίσεις CE, cULus