R0.5S12-1215/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-1215/H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 500MW
Φύλλα δεδομένων: R0.5S12-1215/H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
33 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R0.5S12-1215/H Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 500MW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12990 pcs Φύλλο δεδομένων R0.5S12-1215/H.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Σειρά ECONOLINE R0.5S Ισχύς (Watts) 500mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 12-SMD Module, 10 Leads
Αλλα ονόματα 10016670
R0.5S121215/H
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 75% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 33mA 10.8V - 13.2V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 33mA εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
R0.5S12-1212/HP-R
R0.5S12-1212/HP-R
Κατασκευαστές: RECOM Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V 500MW
Σε απόθεμα: 11913 pcs
Κατεβάστε: R0.5S12-1212/HP-R.pdf
RFQ
R0.5S12-2405
R0.5S12-2405
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Σε απόθεμα: 12735 pcs
Κατεβάστε: R0.5S12-2405.pdf
RFQ