R0.5D12-1212/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.5D12-1212/HP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-12V 500MW
Φύλλα δεδομένων: R0.5D12-1212/HP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
33 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R0.5D12-1212/HP Κατασκευαστής RECOM Power
Διαθέσιμη ποσότητα 9581 pcs Φύλλο δεδομένων R0.5D12-1212/HP.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Σειρά ECONOLINE R0.5D Ισχύς (Watts) 500mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 12-SMD Module, 10 Leads
Αλλα ονόματα 10016918
R0.5D121212/HP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 75% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 21mA, 21mA 10.8V - 13.2V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 21mA, 21mA εφαρμογές ITE (Commercial)