R0.25S12-243.3/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-243.3/HP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Φύλλα δεδομένων: R0.25S12-243.3/HP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R0.25S12-243.3/HP Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9061 pcs Φύλλο δεδομένων R0.25S12-243.3/HP.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 21.6V Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Σειρά ECONOLINE R0.25S Ισχύς (Watts) 250mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 12-SMD Module, 10 Leads
Αλλα ονόματα 10015003
R0.25S12243.3/HP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αποδοτικότητα 60 ~ 70% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 21.6V - 26.4V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 76mA εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Σχετικά προϊόντα
R0.25S12-243.3/HP-R
R0.25S12-243.3/HP-R
Κατασκευαστές: RECOM Power