R0.25S12-2412/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-2412/H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 250MW
Φύλλα δεδομένων: R0.25S12-2412/H.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R0.25S12-2412/H Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 250MW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9745 pcs Φύλλο δεδομένων R0.25S12-2412/H.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 21.6V Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Σειρά ECONOLINE R0.25S Ισχύς (Watts) 250mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 12-SMD Module, 10 Leads
Αλλα ονόματα 10014946
R0.25S122412/H
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αποδοτικότητα 60 ~ 70% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 21mA 21.6V - 26.4V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 21mA εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Σχετικά προϊόντα
R0.25S12-2412-R
R0.25S12-2412-R
Κατασκευαστές: RECOM Power
Σε απόθεμα: 10743 pcs
Κατεβάστε: R0.25S12-2412-R.pdf
RFQ
R0.25S12-2412/H-R
R0.25S12-2412/H-R
Σε απόθεμα: 10432 pcs
Κατεβάστε: R0.25S12-2412/H-R.pdf
RFQ
R0.25S12-2409/P-R
R0.25S12-2409/P-R
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 9V 250MW
Κατεβάστε: R0.25S12-2409/P-R.pdf
R0.25S12-2412/HP-R
R0.25S12-2412/HP-R
Κατεβάστε: R0.25S12-2412/HP-R.pdf
R0.25S12-2409/HP-R
R0.25S12-2409/HP-R
Κατεβάστε: R0.25S12-2409/HP-R.pdf
R0.25S12-2412
R0.25S12-2412
Κατεβάστε: R0.25S12-2412.pdf
R0.25S12-2412/HP
R0.25S12-2412/HP