R0.25S12-1212/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-1212/P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 250MW
Φύλλα δεδομένων: R0.25S12-1212/P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R0.25S12-1212/P Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 250MW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9027 pcs Φύλλο δεδομένων R0.25S12-1212/P.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1kV
Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Σειρά ECONOLINE R0.25S Ισχύς (Watts) 250mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 12-SMD Module, 10 Leads
Αλλα ονόματα 10014964
R0.25S121212/P
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αποδοτικότητα 60 ~ 70% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 21mA 10.8V - 13.2V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 21mA εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
R0.25S12-1215/H-R
R0.25S12-1215/H-R
Κατασκευαστές: RECOM Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V 250MW
Σε απόθεμα: 10365 pcs
Κατεβάστε: R0.25S12-1215/H-R.pdf
RFQ
R0.25S12-1212/P-R
R0.25S12-1212/P-R
Σε απόθεμα: 12235 pcs
Κατεβάστε: R0.25S12-1212/P-R.pdf
RFQ
R0.25S12-1212/H
R0.25S12-1212/H
Κατεβάστε: R0.25S12-1212/H.pdf
R0.25S12-1212
R0.25S12-1212