R0.25S12-053.3/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-053.3/HP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Φύλλα δεδομένων: R0.25S12-053.3/HP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R0.25S12-053.3/HP Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8289 pcs Φύλλο δεδομένων R0.25S12-053.3/HP.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Σειρά ECONOLINE R0.25S Ισχύς (Watts) 250mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 12-SMD Module, 10 Leads
Αλλα ονόματα 10014985
R0.25S12053.3/HP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αποδοτικότητα 60 ~ 70% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 4.5V - 5.5V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 76mA εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
R0.25S12-1205-R
R0.25S12-1205-R
Κατασκευαστές: RECOM Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V 250MW
Σε απόθεμα: 13149 pcs
Κατεβάστε: R0.25S12-1205-R.pdf
RFQ
R0.25S12-053.3/H
R0.25S12-053.3/H