R0.25D12-2405/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D12-2405/HP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-5V 250MW
Φύλλα δεδομένων: R0.25D12-2405/HP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R0.25D12-2405/HP Κατασκευαστής RECOM Power
Διαθέσιμη ποσότητα 6865 pcs Φύλλο δεδομένων R0.25D12-2405/HP.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -5V
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 21.6V Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Σειρά ECONOLINE R0.25D Ισχύς (Watts) 250mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 12-SMD Module, 10 Leads
Αλλα ονόματα 10015603
R0.25D122405/HP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αποδοτικότητα 60 ~ 70% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 25mA, 25mA 21.6V - 26.4V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25mA, 25mA εφαρμογές ITE (Commercial), Medical