R0.25D12-1212/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D12-1212/HP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-12V 250MW
Φύλλα δεδομένων: R0.25D12-1212/HP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R0.25D12-1212/HP Κατασκευαστής RECOM Power
Διαθέσιμη ποσότητα 7057 pcs Φύλλο δεδομένων R0.25D12-1212/HP.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Σειρά ECONOLINE R0.25D Ισχύς (Watts) 250mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 12-SMD Module, 10 Leads
Αλλα ονόματα 10015593
R0.25D121212/HP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αποδοτικότητα 60 ~ 70% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 10.4mA, 10.4mA 10.8V - 13.2V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10.4mA, 10.4mA εφαρμογές ITE (Commercial), Medical