R0.25D12-053.3/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D12-053.3/HP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-3.3V 250MW
Φύλλα δεδομένων: R0.25D12-053.3/HP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
33 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R0.25D12-053.3/HP Κατασκευαστής RECOM Power
Διαθέσιμη ποσότητα 8913 pcs Φύλλο δεδομένων R0.25D12-053.3/HP.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -3.3V
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Σειρά ECONOLINE R0.25D Ισχύς (Watts) 250mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 12-SMD Module, 10 Leads
Αλλα ονόματα 10015584
R0.25D12053.3/HP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 60 ~ 70% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 38mA, 38mA 4.5V - 5.5V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 38mA, 38mA εφαρμογές ITE (Commercial), Medical