R-78T12-1.0/FC-TRAY
RECOM PowerRECOM Power
R-78T12-1.0/FC-TRAY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 12W
Φύλλα δεδομένων: R-78T12-1.0/FC-TRAY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R-78T12-1.0/FC-TRAY Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10909 pcs Φύλλο δεδομένων R-78T12-1.0/FC-TRAY.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάση - Εισόδου (Min) 15V
Τάση - Εισόδου (Max) 42V Τύπος Non-Isolated PoL Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.98" L x 0.91" W x 0.39" H (25.0mm x 23.0mm x 10.0mm) Σειρά INNOLINE R-78T-1.0
Ισχύς (Watts) 12W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 5-SMD Module, 3 Leads Αλλα ονόματα 80099289
R-78T12-1.0/FC-TRAY-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 95%
Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 15V - 42V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A