9110-100-S-12
RAFRAF
9110-100-S-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RAF
Περιγραφή προϊόντος ROUND SPACER STEEL 1"
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9110-100-S-12
Αριθμός εξαρτήματος 9110-100-S-12 Κατασκευαστής RAF
Περιγραφή ROUND SPACER STEEL 1" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9290 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Round Spacer Βιδωμένο / μη διορθωμένο Unthreaded
Σειρά - Βίδα, Μέγεθος Νήματος -
Επιμετάλλωση Chromate, Zinc Αλλα ονόματα 1772-2175
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Steel
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) 1"
Γένος Female, Female Χαρακτηριστικά -
Διάμετρος - Έξω 1.500" (38.10mm) 1 1/2" Διάμετρος - Μέσα 1.000" (25.40mm) 1"
Λεπτομερής περιγραφή Round Spacer Unthreaded Steel 1.000" (25.40mm) 1" Χρώμα -
Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 1.000" (25.40mm) 1"
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
9110-18-S
9110-18-S
Κατασκευαστές: E-Z-Hook
Περιγραφή: PATCHCORD .025" SQ SCKT 10PC 18"
Σε απόθεμα: 2839 pcs
Κατεβάστε: 9110-18-S.pdf
RFQ
9110-02CS14LFT
9110-02CS14LFT
Κατασκευαστές: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή: IC CLK GENERATOR 14SOIC
Κατεβάστε: 9110-02CS14LFT.pdf
RFQ
9110
Κατασκευαστές: B&K Precision
Περιγραφή: PWR SUPPLY 100W MULTI 60V/5A DC
Σε απόθεμα: 291 pcs
Κατεβάστε: 9110.pdf
9110-12 BLK
9110-12 BLK
Κατασκευαστές: E-Z-Hook
Περιγραφή: PATCHCORD SQ SOCKET 12" BLK
Κατεβάστε: 9110-12 BLK.pdf
Περιγραφή: PATCHCORD .025" SQ SCKT BLK 18"