2341-2520-S-12
RAFRAF
2341-2520-S-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RAF
Περιγραφή προϊόντος HEX STANDOFF 1/4"-20 STEEL 4"
Φύλλα δεδομένων: 1.2341-2520-S-12.pdf2.2341-2520-S-12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2341-2520-S-12 Κατασκευαστής RAF
Περιγραφή HEX STANDOFF 1/4"-20 STEEL 4" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31798 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2341-2520-S-12.pdf2.2341-2520-S-12.pdf
Τύπος Hex Standoff Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded
Σειρά - Βίδα, Μέγεθος Νήματος 1/4"-20
Επιμετάλλωση Zinc Αλλα ονόματα 1772-1273
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Steel
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) 4"
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.500" (12.70mm) 1/2" Hex
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded 1/4"-20 Steel 4.000" (101.60mm) 4"
Χρώμα - Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 4.000" (101.60mm) 4"
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Coto Technology
Περιγραφή: RELAY REED SPDT 500MA 5V
Σε απόθεμα: 9692 pcs
Κατεβάστε: 2341-05-010.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CRIMPER,WIRE
Σε απόθεμα: 631 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: TOOL HAND CRIMPER 14-16AWG SIDE
Σε απόθεμα: 61 pcs
Κατεβάστε: 234170-1.pdf
Κατασκευαστές: Coto Technology
Περιγραφή: RELAY REED SPDT 500MA 12V
Περιγραφή: RELAY RF SPDT 500MA 12V
Περιγραφή: TOOL EXTRACTION DYNAMIC D-3000
Περιγραφή: CRIMPER WIRE SPECIAL
Σε απόθεμα: 565 pcs
2341-1032-S-12
2341-1032-S-12
Κατασκευαστές: RAF
Περιγραφή: HEX STANDOFF #10-32 STEEL 4"
Κατεβάστε: 2341-1032-S-12.pdf
Περιγραφή: RELAY RF SPDT 500MA 5V
Περιγραφή: CRIMPERWIRE
Σε απόθεμα: 559 pcs
Κατεβάστε:
Περιγραφή: TOOL HAND CRIMPER 26-30AWG SIDE
Σε απόθεμα: 90 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών