QBT56IG1
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: QBT56IG1
Περιγραφή προϊόντος 0.56" THREE DIGIT THROUGH HOLE D
Φύλλα δεδομένων: QBT56IG1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
585 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QBT56IG1
Αριθμός εξαρτήματος QBT56IG1 Κατασκευαστής QT Brightek
Περιγραφή 0.56" THREE DIGIT THROUGH HOLE D Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32769 pcs Φύλλο δεδομένων QBT56IG1.pdf
Μήκος κύματος - Peak 525nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.2V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.480" L x 0.748" W x 0.315" H (37.60mm x 19.00mm x 8.00mm) Σειρά QBT56xxz
Έκλυση ενέργειας (Max) 120mW Συσκευασία / υπόθεση 12-DIP (0.600", 15.24mm)
Αριθμός χαρακτήρων 3 Millicandela Αξιολόγηση 200mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.56" (14.22mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Green 7-Segment 3 Character Common Cathode 3.2V 20mA 1.480" L x 0.748" W x 0.315" H (37.60mm x 19.00mm x 8.00mm) 12-DIP (0.600", 15.24mm) Τρέχουσες - Test 20mA