QBS56IG0
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: QBS56IG0
Περιγραφή προϊόντος 0.56" SINGLE DIGIT THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: QBS56IG0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2016 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QBS56IG0
Αριθμός εξαρτήματος QBS56IG0 Κατασκευαστής QT Brightek
Περιγραφή 0.56" SINGLE DIGIT THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66988 pcs Φύλλο δεδομένων QBS56IG0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 525nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.2V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.748" L x 0.496" W x 0.315" H (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) Σειρά QBS56xxz
Έκλυση ενέργειας (Max) 120mW Συσκευασία / υπόθεση 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Αριθμός χαρακτήρων 1 Millicandela Αξιολόγηση 200mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.56" (14.22mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Anode 3.2V 20mA 0.748" L x 0.496" W x 0.315" H (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm) Τρέχουσες - Test 20mA