QBS39IG1
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: QBS39IG1
Περιγραφή προϊόντος 0.39" SINGLE DIGIT THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: QBS39IG1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3456 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QBS39IG1
Αριθμός εξαρτήματος QBS39IG1 Κατασκευαστής QT Brightek
Περιγραφή 0.39" SINGLE DIGIT THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69236 pcs Φύλλο δεδομένων QBS39IG1.pdf
Μήκος κύματος - Peak 525nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.2V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.394" W x 0.276" H (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) Σειρά QBS39xxz
Έκλυση ενέργειας (Max) 120mW Συσκευασία / υπόθεση 10-DIP (0.300", 7.62mm)
Αριθμός χαρακτήρων 1 Millicandela Αξιολόγηση 100mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.39" (10.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.512" L x 0.394" W x 0.276" H (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm) Τρέχουσες - Test 20mA