QBQ28AG0
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: QBQ28AG0
Περιγραφή προϊόντος 0.28" FOUR DIGIT THROUGH HOLE DI
Φύλλα δεδομένων: QBQ28AG0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1254 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QBQ28AG0
Αριθμός εξαρτήματος QBQ28AG0 Κατασκευαστής QT Brightek
Περιγραφή 0.28" FOUR DIGIT THROUGH HOLE DI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53807 pcs Φύλλο δεδομένων QBQ28AG0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 571nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.1V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.264" L x 0.394" W x 0.228" H (32.10mm x 10.00mm x 5.80mm) Σειρά QBQ28xxz
Έκλυση ενέργειας (Max) 70mW Συσκευασία / υπόθεση 12-DIP (0.300", 7.62mm)
Αριθμός χαρακτήρων 4 Millicandela Αξιολόγηση 20mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.28" (7.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 4 Character Common Anode 2.1V 20mA 1.264" L x 0.394" W x 0.228" H (32.10mm x 10.00mm x 5.80mm) 12-DIP (0.300", 7.62mm) Τρέχουσες - Test 20mA