QBD40AG1
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: QBD40AG1
Περιγραφή προϊόντος 0.40" DUAL DIGIT THROUGH HOLE DI
Φύλλα δεδομένων: QBD40AG1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1512 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QBD40AG1
Αριθμός εξαρτήματος QBD40AG1 Κατασκευαστής QT Brightek
Περιγραφή 0.40" DUAL DIGIT THROUGH HOLE DI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 102611 pcs Φύλλο δεδομένων QBD40AG1.pdf
Μήκος κύματος - Peak 571nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.791" L x 0.630" W x 0.276" H (20.10mm x 16.00mm x 7.00mm) Σειρά QBD40xxz
Έκλυση ενέργειας (Max) 70mW Συσκευασία / υπόθεση 10-DIP (0.500", 12.70mm)
Αριθμός χαρακτήρων 2 Millicandela Αξιολόγηση 10mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.40" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 2 Character Common Cathode 2V 20mA 0.791" L x 0.630" W x 0.276" H (20.10mm x 16.00mm x 7.00mm) 10-DIP (0.500", 12.70mm) Τρέχουσες - Test 20mA