GMC24AG88
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: GMC24AG88
Περιγραφή προϊόντος 2.4" 8X8 DOT MATRIX ANODE ROW CA
Φύλλα δεδομένων: GMC24AG88.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GMC24AG88
Αριθμός εξαρτήματος GMC24AG88 Κατασκευαστής QT Brightek
Περιγραφή 2.4" 8X8 DOT MATRIX ANODE ROW CA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21879 pcs Φύλλο δεδομένων GMC24AG88.pdf
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.1V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.37" L x 2.37" W x 0.36" H (60.2mm x 60.2mm x 9.2mm)
Σειρά GMz24xx88 Millicandela Αξιολόγηση 30mcd
εσωτερική σύνδεση Common Anode Row, Common Cathode Column διασύνδεση -
Λεπτομερής περιγραφή Dot Matrix Display Module 8 x 8 Common Anode Row, Common Cathode Column Yellow-Green 2.1V 2.37" L x 2.37" W x 0.36" H (60.2mm x 60.2mm x 9.2mm) Διαμόρφωση 8 x 8