GMC12Y75
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: GMC12Y75
Περιγραφή προϊόντος 1.2" 5X7 DOT MATRIX ANODE ROW CA
Φύλλα δεδομένων: GMC12Y75.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
640 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GMC12Y75
Αριθμός εξαρτήματος GMC12Y75 Κατασκευαστής QT Brightek
Περιγραφή 1.2" 5X7 DOT MATRIX ANODE ROW CA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28312 pcs Φύλλο δεδομένων GMC12Y75.pdf
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.90" W x 0.33" H (31.8mm x 22.8mm x 8.5mm)
Σειρά GMz12xx75 Millicandela Αξιολόγηση 130mcd
εσωτερική σύνδεση Common Anode Row, Common Cathode Column διασύνδεση -
Λεπτομερής περιγραφή Dot Matrix Display Module 5 x 7 Common Anode Row, Common Cathode Column Yellow 2V 1.25" L x 0.90" W x 0.33" H (31.8mm x 22.8mm x 8.5mm) Διαμόρφωση 5 x 7