GMA24O88
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: GMA24O88
Περιγραφή προϊόντος 2.4" 8X8 DOT MATRIX ANODE COLUMN
Φύλλα δεδομένων: GMA24O88.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GMA24O88
Αριθμός εξαρτήματος GMA24O88 Κατασκευαστής QT Brightek
Περιγραφή 2.4" 8X8 DOT MATRIX ANODE COLUMN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19556 pcs Φύλλο δεδομένων GMA24O88.pdf
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.37" L x 2.37" W x 0.36" H (60.2mm x 60.2mm x 9.2mm)
Σειρά GMz24xx88 Millicandela Αξιολόγηση 90mcd
εσωτερική σύνδεση Common Cathode Row, Common Anode Column διασύνδεση -
Λεπτομερής περιγραφή Dot Matrix Display Module 8 x 8 Common Cathode Row, Common Anode Column Orange 2V 2.37" L x 2.37" W x 0.36" H (60.2mm x 60.2mm x 9.2mm) Διαμόρφωση 8 x 8