GMA21O75
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: GMA21O75
Περιγραφή προϊόντος 2.1" 5X7 DOT MATRIX ANODE COLUMN
Φύλλα δεδομένων: GMA21O75.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
900 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GMA21O75
Αριθμός εξαρτήματος GMA21O75 Κατασκευαστής QT Brightek
Περιγραφή 2.1" 5X7 DOT MATRIX ANODE COLUMN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27548 pcs Φύλλο δεδομένων GMA21O75.pdf
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.09" L x 1.49" W x 0.33" H (53.1mm x 37.8mm x 8.4mm)
Σειρά GMz21xx75 Millicandela Αξιολόγηση 90mcd
εσωτερική σύνδεση Common Cathode Row, Common Anode Column διασύνδεση -
Λεπτομερής περιγραφή Dot Matrix Display Module 5 x 7 Common Cathode Row, Common Anode Column Orange 2V 2.09" L x 1.49" W x 0.33" H (53.1mm x 37.8mm x 8.4mm) Διαμόρφωση 5 x 7