GMA12AG75
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: GMA12AG75
Περιγραφή προϊόντος 1.2" 5X7 DOT MATRIX ANODE COLUMN
Φύλλα δεδομένων: GMA12AG75.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
640 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GMA12AG75
Αριθμός εξαρτήματος GMA12AG75 Κατασκευαστής QT Brightek
Περιγραφή 1.2" 5X7 DOT MATRIX ANODE COLUMN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32374 pcs Φύλλο δεδομένων GMA12AG75.pdf
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.1V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.90" W x 0.33" H (31.8mm x 22.8mm x 8.5mm)
Σειρά GMz12xx75 Millicandela Αξιολόγηση 25mcd
εσωτερική σύνδεση Common Cathode Row, Common Anode Column διασύνδεση -
Λεπτομερής περιγραφή Dot Matrix Display Module 5 x 7 Common Cathode Row, Common Anode Column Yellow-Green 2.1V 1.25" L x 0.90" W x 0.33" H (31.8mm x 22.8mm x 8.5mm) Διαμόρφωση 5 x 7