W6102B0100
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
W6102B0100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Φύλλα δεδομένων: W6102B0100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του W6102B0100
Αριθμός εξαρτήματος W6102B0100 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 32216 pcs Φύλλο δεδομένων W6102B0100.pdf
VSWR 2 Λήξη Cable (100mm) - U.FL
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 3W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1837-1011
W6102B0100-ND
Αριθμός Συγκροτήματα 2
τοποθέτηση Τύπος Adhesive Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 0.008" (0.20mm)
Κέρδος 6dBi Εύρος συχνότητας 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.925GHz
Συχνότητα ομάδας Wide Band Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 2.4GHz, 5.4GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2.4GHz, 5.4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.925GHz 6dBi Cable (100mm) - U.FL Adhesive
εφαρμογές Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ κεραία Τύπος Flat Patch
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
W3315B0100MHF1
W3315B0100MHF1
Περιγραφή: WIFI ANTENNA
Κατεβάστε: W3315B0100MHF1.pdf
RFQ
MA9-7N
MA9-7N
Κατασκευαστές: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή: RF ANT 900MHZ WHIP STR N FEM 20"