W3919B0100
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
W3919B0100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 5.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH
Φύλλα δεδομένων: W3919B0100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του W3919B0100
Αριθμός εξαρτήματος W3919B0100 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή RF ANT 5.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65044 pcs Φύλλο δεδομένων W3919B0100.pdf
VSWR 2 Λήξη Cable (100mm) - U.FL
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1837-1008
W3919B0100-ND
Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Adhesive Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 0.018" (0.45mm)
Κέρδος 3dBi Εύρος συχνότητας 4.9GHz ~ 5.925GHz
Συχνότητα ομάδας SHF (f > 4 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 5.4GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 5.4GHz Wi-Fi Flat Patch RF Antenna 4.9GHz ~ 5.925GHz 3dBi Cable (100mm) - U.FL Adhesive