TLN1553-5
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: TLN1553-5
Περιγραφή προϊόντος TRANSFORMER PBC
Φύλλα δεδομένων: TLN1553-5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TLN1553-5
Αριθμός εξαρτήματος TLN1553-5 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 2311 pcs Φύλλο δεδομένων TLN1553-5.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm) Σειρά -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγή - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.155" (3.94mm)
Χρόνος ενέργειας (Ε.Τ.) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TLN6108M010R0055
TLN6108M010R0055
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 1000UF 10V 20% 6030
Σε απόθεμα: 18850 pcs
Κατεβάστε: TLN6108M010R0055.pdf
RFQ
TLN4158M006R0100
TLN4158M006R0100
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 1500UF 6.3V 20% 2924