TLC1553-45
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRANSFORMER PBC
Φύλλα δεδομένων: TLC1553-45.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
21 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TLC1553-45
Αριθμός εξαρτήματος TLC1553-45 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 2753 pcs Φύλλο δεδομένων TLC1553-45.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm) Σειρά -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγή - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.155" (3.94mm)