T8008NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: T8008NLT
Περιγραφή προϊόντος COMMON MODE CHOKE 16LN SMD
Φύλλα δεδομένων: T8008NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του T8008NLT
Αριθμός εξαρτήματος T8008NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 12455 pcs Φύλλο δεδομένων T8008NLT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.125" L x 0.485" W (28.58mm x 12.32mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση - Αλλα ονόματα 1840-1271-2
T8008NLT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Γραμμών 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Ύψος (Max) 0.230" (5.84mm) Τύπος φίλτρου Signal Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 16 Line Common Mode Choke Surface Mount DCR 400 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 400 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) -
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T8008NLS
T8008NLS
Περιγραφή: IC CHIP
Σε απόθεμα: 5329 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T8006NL
T8006NL
Περιγραφή: COMMON MODE CHOKE 470UH 4LN SMD
Σε απόθεμα: 51722 pcs
Κατεβάστε: T8006NL.pdf
RFQ
Κατεβάστε: T8008NL.pdf
T8006NLT
T8006NLT
Κατεβάστε: T8006NLT.pdf
T8016T
T8016T
Περιγραφή: IC CHIP
Κατεβάστε:
T8018
T8018
T8008NLST
T8008NLST
Περιγραφή: COMMON MODE CHOKE 4.7MH 4LN SMD
Κατεβάστε: T8005NLT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών