T3001NLST
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: T3001NLST
Περιγραφή προϊόντος TRANSFORMER
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του T3001NLST
Αριθμός εξαρτήματος T3001NLST Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5137 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Ενεργοποιεί Λόγος - Πρωτοβάθμια: Δευτεροβάθμια 1:1
μετασχηματιστή Τύπος T3/E3 (Single) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.276" W (7.62mm x 7.00mm)
Σειρά - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.250" (6.35mm) Χρόνος ενέργειας (Ε.Τ.) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T3001
T3001
Περιγραφή: TRANSFORMER TELECOM SINGLE T3/E3
Σε απόθεμα: 5474 pcs
Κατεβάστε: T3001.pdf
RFQ
T3001NL
T3001NL
Περιγραφή: TRANSFORMER TELECOM SINGLE T3/E4
Κατεβάστε: T3001NL.pdf
RFQ
T300-RIBBON-WH
T300-RIBBON-WH
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: PRINTER RIBBONS
Σε απόθεμα: 868 pcs
Κατεβάστε: T300-RIBBON-WH.pdf
T3001NLS
T3001NLS
Περιγραφή: TRANSFORMER
Κατεβάστε:
T300
T300
Κατασκευαστές: Flambeau, Inc.
Περιγραφή: COMP STORAGE PLSTC 6.63"LX3.38"W