T1023NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: T1023NLT
Περιγραφή προϊόντος XFRMR 1CT:1.41CT/1CT:1.41CT SMD
Φύλλα δεδομένων: T1023NLT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του T1023NLT
Αριθμός εξαρτήματος T1023NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4082 pcs Φύλλο δεδομένων T1023NLT.pdf
Βάρος - Ενεργοποιεί Λόγος - Πρωτοβάθμια: Δευτεροβάθμια 1CT:1.41CT, 1CT:1.41CT
μετασχηματιστή Τύπος T1/E1 (Dual) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επαγωγή 1mH, 1mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.245" (6.22mm)